Watertuinen is een nieuwe woonbuurt aan de rand van Maasdijk. De kleinschaligheid sluit naadloos aan bij de dorpse sfeer die voor Maasdijk zo kenmerkend is. Wonen in Watertuinen is wonen in een waterrijke en groene omgeving.
Het leuke van de Watertuinen is dat de verschillende woningtypes, vernoemd naar waterbloemen, de wijk een levendige en gevarieerde uitstraling geven. In fase 1 hebben we circa 50 woningen gebouwd. De woningen liggen in een hof met temidden een grasveld. Een aantal woningen hebben bovendien een tuin aan het water.
De kopers van Watertuinen fase 2 hebben middels co-creatie geholpen bij de ontwikkeling van de woningen en hierbij onder andere de gevelkleuren en indelingen van hun toekomstig woning kunnen kiezen. Dat maakt Watertuinen fase 2 een levendige wijk: elke woning is uniek!
BEKIJK HET BOUWDAGBOEK VAN
WATERTUINEN FASE 2
Categorie: Woningbouw
Status: Opgeleverd
Soort: Nieuwbouw
Aantal: 164 woningen
Ontwikkelingscombinatie Watertuinen
Kokon Architectuur & Stedenbouw
INFO@VMIERLO.NL 0174 - 522 300 | ||
![]() |